Skontaktuj się z nami
794 544 443 (24h)

Korekty tekstów

 

Twoje Tłumaczenie – Biuro Tłumaczeń oferuje korekty tekstów w różnych językach. Korekty wykonywane są przez filologów polskich, native speakerów oraz tłumaczy innych języków obcych. Korekta tekstów polega nas sprawdzeniu ich poprawności językowej: gramatyki, ortografii, interpunkcji, fleksji, błędów stylistycznych czy leksykalnych.

Najczęściej wykonywanymi korektami tłumaczeń są języki:

  • język angielski
  • język niemiecki
  • język włoski
  • język hiszpański
  • język rosyjski
  • język holenderski
  • język francuski

W naszym biurze tłumaczeń wykonywane są korekty różnorodnych tekstów: od prostych życiorysów, cv do specjalistycznych tekstów (artykułów naukowych, dokumentów technicznych). Na życzenie klienta tekst do korekty przekazujemy do polskich tłumaczy lub native speakerów. Native speakerów dobieramy także do wymagań klienta, mogą to być native speakerzy amerykańscy, brytyjscy lub z innych krajów.

Wycena korekty tłumaczeń

Wycena korekty każdego tłumaczenia wykonywana jest indywidualnie – jest ona zależna od danej specjalizacji tekstu, języka oraz terminu na który klient potrzebuje gotowej korekty. Dysponujemy bardzo dużą ilością tłumaczy wykonujących korekty dla osób indywidualnych i firm.

Jak zlecić korektę tłumaczenia w naszym biurze tłumaczeń?

Biuro Obsługi Klienta

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

tel. 794 544 443

Aby otrzymać wycenę korekty dokumentu prosimy o przesłanie go za pomocą Formularza Wyceny lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: biuro@twojetlumaczenie.pl. W ciągu 30 minut nasz pracownik skontaktuje się z Państwem, aby poinformować o kosztach tłumaczenia.

Korekty można zlecić także w jednym z naszych biur tłumaczeń w Szczecinie lub Stargardzie.


Jak odebrać przetłumaczoną korektę?

Przetłumaczoną korektę można odebrać bezpośrednio w jednym z naszych biur lub możemy ją wysłać na Państwa adres e-mail.


Zlecenia tłumaczeń online przyjmujemy z całej Polski oraz świata.

Klientów z województwa zachodniopomorskiego zapraszamy do skorzystania z naszych biur tłumaczeń w Stargardzie i Szczecinie.

Informujemy, że w związku ze stałym rozwojem naszej sieci biur tłumaczeń już niebawem będą mogli Państwo nas odwiedzić w takich miastach jak: Gorzów, Poznań, Warszawa, Kraków, Wrocław, Świnoujście, Łódź.

Zaufali nam

;