Skontaktuj się z nami
794 544 443 (24h)

Referencje

BMH TECHNOLOGY

Nasza współpraca z Centrum Języków Obcych Translantica trwała od listopada do grudnia 2011 r.W tym okresie w/w firma realizowała dla nas w trybie intensywnym (do 12h/dobę) tłumaczenia ustne (j. angielski na j. polski / j.polski na j. angielski) na terenie budowy w EC Szczecin.Tłumaczenia obejmowały skomplikowane słownictwo techiczne dotyczące budowy maszyn i urządzeń, jak również żargon techniczny z zakresu działania instalacji do podawania biomasy.Ponadto, dzięki współpracy z Centrum Języków Obcych Translantica bardzo sprawnie przeprowadziliśmy szkolenia pracowników z przepisów BHP podczas obsługi urządzeń technologicznych.z Centrum Języków Obcych Translantica zapewniło nam współpracę z wykwalifikowanym tumaczem, p. Bartosz Andrzejewski, który potrafił dostosować się do nienormowanych godzin pracy w elektrowni, jak również poodzić funkcję tłumacza i koorynatora komunikacji między naszą firmą a pozostałymi członkami Konsorcjum w EC Szczecin.Uważamy, że wybór Centrum Językowego Translantica to bardzo dobra decyzja. Ze względu na terminową realizację tłumaczeń oraz wysoki poziom świadczoncyh usług polecamy jego osobę innym Klientow korporacyjnym.

» zobacz referencje

 

Erma

Łodzie i Laminaty

Centrum Języków Obcych Translatica prowadzi w naszej firmie kurs języka angielskiego od marca 2011 roku. Zajęcia dostosowane są do potrzeb pracodawcy. Lektor jest dobrze przygotowany do zajęć, wykonuje swoja pracę rzetelnie, kreatywnie i z zaangażowaniem. Dobrze oceniamy spsób prowadzenia zajęć w miłej i bezstresowej atomosferze. Stosowane przez Lektora metody czynią naukę skuteczną i przyjemną.

» zobacz referencje

 

Teamvikaren

Agencja pośrednictwa pracy
Współpracę z Translaticą rozpoczeliśmy w lutym 2011 korzystająć z usług nauczania języka niemieckiego. Wykazana elastyczność i dyspozycyjność partnera pozwala nam odbywać zajęć bezpośrednio w siedzibie aszej firmy, co jest niewątpliwie dużym udogodnieniem. Indywidualny tok nauczania oraz pełen profesjonalizm Pani Grzeszczyk umożliwia w krótkim czasie przyswojenia dużej partii materiału z zachowaniem poczucia usystematyzowania wiadomości. Zajęcia odbywają się w pzyjemnej atmostferze a różnorodność zadań pozwala uniknąć poczucia rutyny. Jako firma jesteśmy w pełni zadowoleni zarówno z fachowości jak i przystępności cen gwarantowancyh przez Translaticę.
» zobacz referencje

 

METRO SERVICES

 

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny

 

Steros GMBH

 

Kancelaria 27

Kancelaria

Nasze biuro rachunkowe wielokrotnie zlecało usługę tłumaczenia do Centrum Języków Obcych Translantica w Szczecinie. Za każdym razem współpraca z tłumaczami w Centrum przebiega bardzo profesjonalnie. Pracownicy biura bardzo sprawnie i kompetentnie służą nam pomocą. Dla naszego biura bardzo ważny jest czas, w którym realizowane są tłumaczenia. I tutaj współpracę z Centrum oceniamy na wysokim poziomie. Każdą usługę wykonują terminowo, a czas realizacji najczęściej wynosi 1 dzień. Mając doświadczenia we współpracy z innymi biurami tłumaczeń, mogę z pełną odpowiedzialnością polecić Centrum Języków Obcych Translantica w Szczecinie jako solidnego Partnera we współpracy. Anna Szalczyk Karina Liniewicz

 

 

Zaufali nam

;