Skontaktuj się z nami
794 544 443 (24h)

Tłumaczenia angielski Warszawa

Rodzaje tłumaczeń w parze językowej angielski-polski oraz polsko angielski

W naszym biurze tłumaczeń, także jak wielu innych biurach tłumaczenia z i na j. angielski dzielimy na:

  • tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione)
  • tłumaczenia nieprzysięgłe (nieuwierzytelnione, potocznie zwane zwykłymi

Tłumaczenia przysięgłe – są to tłumaczeniami wszelkich dokumentów, które zawierają pieczęcie, podpisy; są przeważnie oficjalnymi dokumentami między innymi takimi jak: dowody rejestracyjne samochodów, wszelkiego rodzaju dyplomy, aktu urodzenia, zgonu, akty notarialne, karty szczepień, prawo jazdy, dowody osobiste oraz wszelkiego rodzaju innego dokumenty urzędowe. 1 strona obliczeniowa tłumaczenia przysięgłego = 1125 znaków ze spacjami, jest to przelicznik wyznaczony przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Tłumaczenia przysięgłe mogą Państw wykonać w naszym biurze w Warszawie 24 h na dobę w ekspresowym tempie.

Zlecenie tłumaczenia online – dokumenty do tłumaczenia przysięgłego mogą Państwo zlecić bezpośrednio do naszego biura tłumaczeń w Warszawie bez wychodzenia z domu.

Cena tłumaczenia przysięgłego z języka angielski i na język angielski Warszawa – ceny tłumaczeń zależne są od wielu czynników: ilości tłumaczy przysięgłych w danym regionie, czy kraju; im jest mniej tłumaczy przysięgłych z wybranego języka obcego w danym kraju czy regionie to ceny za każdą stronę obliczeniową są wyższe niż ceny języków bardziej pospolitych, gdzie mamy dużo więcej tłumaczy do wyboru. Ceny tłumaczeń przysięgłych zależą także od tryby tłumaczenia jaki wybierzemy, na ogół tłumaczenia ekspresowe są droższe od 50% do 200% stałej ceny od tłumaczeń w trybie zwykłym. Specjalizacja tłumaczenia – bardzo często możemy spotkać się z tłumaczeniami specjalistycznymi np. tłumaczeniami medycznymi, technicznymi, biznesowymi itp. – takie tłumaczenia są o kilkadziesiąt procent droższe od standardowych.

Twoje Tłumaczenie – Biuro Tłumaczeń Warszawa posiada w swojej kadrze kilkuset profesjonalnych tłumaczy przysięgłych specjalizujących się w różnych dziedzinach i różnych specjalizacjach. Zlecając wykonanie tłumaczenia w parze językowej polski-angielski naszemu tłumaczowi przysięgłemu w Warszawie mogą być Państwo spokojni, że tłumaczenie zostanie wykonane profesjonalnie i za rozsądną cenę.


Słowa kluczowe: tłumacz przysięgły angielskiego Warszawa, tłumacz Warszawa, tłumacz przysięgły Warszawa, tłumaczenia angielski Warszawa, tłumaczenia dokumentów Warszawa. tłumaczenia 24 Warszawa, tłumaczenia ekspresowe, tłumaczenia specjalistyczne, tłumaczenia medyczne, biuro tłumaczeń Warszawa.

Zaufali nam

;