Skontaktuj się z nami
794 544 443 (24h)

Tłumaczenia angielski

Język angielski

Język angielski, angielszczyzna (ang. English language /‘ɪŋglɪʃ ‘læŋgwɪʤ/, English) – jest językiem z grupy germańskiej – zachodniej grupy języków. Język angielski jest powszechnie używanym językiem w Wielkiej Brytanii oraz jej terytoriach zależnych, koloniach m.in. takich jak Stany Zjednoczone, Irlandia, Kanada, Australia, RPA czy Nowa Zelandia.

Tłumaczenia przysięgłe angielski

Najczęściej tłumaczonym językiem w naszym biurze tłumaczeń jest właśnie język angielski. Tłumaczenia z języka polskiego na język angielski lub z języka angielskiego na język polski są najbardziej powszechnymi i potrzebnymi tłumaczeniami wykonywanymi przez wielu tłumaczy przysięgłych na całym świecie. Język angielski jest językiem międzynarodowym dlatego tłumaczenie dokumentów w tym języku jest uznawane w większości świata. Jeśli lecimy w podróż, a jesteśmy chorzy i przyjmujemy na stałe leki musimy posiadać przy sobie tłumaczenie dokumentów medycznych, które pozwalają nam mieć przy sobie leki takie np. jak insulina potrzebna cukrzykom.

Tłumacz przysięgły angielskiego

Profesja tłumacza przysięgłego języka angielskiego nie jest łatwa. Tłumacze przysięgli bardzo często spotykają się z trudnymi dokumentami do przetłumaczenia na i z języka angielskiego. Tłumacze przysięgli języka angielskiego muszą znać wiele specjalistycznego słownictwa z różnych dziedzin, zróżnicowanej tematyce i stylistyce. Jeden tłumacz ang.-pol. lepiej radzi sobie z tłumaczeniami w jedną stronę, natomiast inny w drugą. Wszystko to uzależnione jest od wiedzy i doświadczenia danego tłumacza. Z naszymi biurem tłumaczeń współpracują tłumacze przysięgli języka angielskiego z wielkim doświadczeniem w wykonywaniu tłumaczeń różnego rodzaju tekstów, ale są to także tłumacze, dla których wykonywanie tłumaczeń nie jest jedynie pracą, jest ich pasją.

Rodzaje tłumaczeń zwykłych (nieuwierzytelnionych) z i na język angielski

Tłumaczeniom zwykłym w języku angielskim podlegają wszystkie dokumenty nieurzędowe a także takie, które nie posiadają żadnych podpisów ani pieczęci. Strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego w parze językowej ang-pl wynosi 1800 znaków wraz ze spacjami. 

Jakie dokumenty podlegają tłumaczeniu zwykłemu:

  • cv
  • listy motywacyjne, życiorysy
  • artykuły medyczne, techniczne, specjalistyczne, chemiczne
  • ulotki reklamowe
  • książki
  • streszczenia prac licencjackich, magisterskich, doktoranckich
  • treści stron internetowych
  • umowy, kontrakty, akty – ich szablony bez podpisów i pieczęci
  • listy osobiste, korespondencje

Cennik tłumaczeń z języka angielskiego i na język angielski

Prosimy o zapoznanie się z naszym cennikiem tłumaczeń 

Dla osób zlecających większe ilości stron oraz dla stałych klientów indywidualnych oraz firm oferujemy wysokie rabaty.


Wycena tłumaczenia z języka polskiego na język angielski i odwrotnie

Aby otrzymać od nas bezpłatną wycenę dokumentów do tłumaczenia przysięgłego lub zwykłego zapraszamy do skorzystania z formularzu wyceny: Formularz Wyceny lub prosimy o przesłanie dokumentów bezpośrednio na nasz adres e-mail: biuro@twojetlumaczenie. W ciągu 30 minut oddzwonimy do Państwa z wyceną.


Tłumacz angielskiego online

Ekspresowe tłumaczenia bez wychodzenia z domu 24 h – nie musicie wychodzić z domu, aby wykonać tłumaczenie swoich dokumentów. Wystarczy przesłać dokument do tłumaczenia drogą elektroniczną na nasz adres e-mail lub korzystając z formularza wyceny. Przetłumaczone dokumenty zostaną dostarczone do Państwa pocztą lub kurierem.


Jak zlecić tłumaczenie dokumentów?

Dokumenty do tłumaczenia na/z j. angielskiego mogą Państwo zlecić online bez wychodzenia z domu lub bezpośrednio w naszych biurach tłumaczeń w Szczecinie, Stargardzie, Warszawie.

Informujemy, że w związku z rozwojem naszej firmy otwieramy kolejne placówki naszych biur tłumaczeń w: Gorzowie, Świnoujściu, Gdańsku, Poznaniu, Łodzi, Dębnie, Myśliborzu, Pyrzycach, Chojnie, Gryfinie, Krakowie, Wrocławiu.


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług tłumaczeń dla firm i osób indywidualnych w całej Polsce!

Korzystając z usług naszego biura tłumaczeń mogą być Państwo pewni, że Wasze dokumenty zostaną przetłumaczone w trybie ekspresowym i niskiej cenie!


Tłumaczenia angielski Warszawa


Słowa kluczowe: biuro tłumaczeń, tłumaczenia angielski, tłumacz angielskiego, tłumaczenia dokumentów z angielskiego, tłumaczenia online, tłumaczenia z języka angielskiego, tłumacz przysięgły angielskiego, tłumaczenia przysięgłe angielski, tłumaczenia dokumentów, cennik tłumaczeń z angielskiego, wycena tłumaczenia, tłumaczenia cv, artykułów medycznych, instrukcji technicznych.

Zaufali nam

;