Skontaktuj się z nami
794 544 443 (24h)

Tłumaczenia czeski Warszawa

Nasze biuro tłumaczeń Warszawa oferuje szeroką gamę usług tłumaczeniowych z i na język czeski. Oferujemy krótkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny.


Tłumaczenia z języka czeskiego i na język czeski dzielimy na:

 • tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione)
 • tłumaczenia zwykłe (nieuwierzytelnione)

Rodzaje tłumaczeń przysięgłych z/na język czeski:

Tłumaczeniem przysięgłym nazywamy, wszelkie dokumenty urzędowe, które zawierają jakiekolwiek podpisy oraz pieczęcie. Wyznaczony przez Ministerstwo Sprawiedliwości przelicznik dla tłumaczeń przysięgłych to 1 strona obliczeniowa wynosi 1125 znaków ze spacjami.

Przykładowymi dokumentami dla których potrzebne będzie tłumaczenie przysięgłe są:

 • akty stanu cywilnego,
 • akty notarialne,
 • paszporty, dowody osobiste,
 • prawo jazdy,
 • dokumenty samochodowe (dowody rejestracyjne)
 • dyplomy ukończenia szkół, suplementy do dyplomów
 • aneksy do umów 

Tłumaczenia zwykłe w parach językowych polski – czeski oraz czeski – polski

Jest wiele sytuacji w których niekoniecznie wymagane są tłumaczenia przysięgłe, dlatego w naszej ofercie posiadamy również tłumaczenia zwykłe z/na język czeski.

Strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego z/na język czeski wynosi 1800 znaków wraz ze spacjami.

Nasi klienci zazwyczaj tłumaczą:

 • CV, listy motywacyjne,
 • artykuły, strony internetowe,
 • korespondencje handlową,
 • artykuły medyczne, techniczne, specjalistyczne, chemiczne, pisma naukowe
 • ulotki reklamowe, katalogi reklamowe

Tłumaczenia język czeski Warszawa

Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że czas wykonania tłumaczenia i możliwość jego dogodnego odbioru są istotne. Dlatego nasze biuro tłumaczeń mieści się w samym centrum Warszawy przy ulicy Świętokrzyskiej 14 wejście A lok. 301. Jest to świetnie skomunikowane miejsce ze względu na bliskość do metra zaledwie 80 metrów do stacji Nowy Świat-Uniwersytet.


Tłumacz czeskiego online Warszawa

Nasze biuro tłumaczeń, ceni sobie klientów, dlatego pozostajemy do Państwa dyspozycji online 24h.

U nas możesz zlecić swoje tłumaczenie, szybko i wygodnie bez wychodzenia z domu, wystarczy, że prześlesz nam skan dokumentów lub wyraźne zdjęcie na adres e-mail: warszawa@twojetlumaczenie.pl


Tłumaczenia dokumentów samochodowych język czeski

Do zarejestrowania samochodu sprowadzonego z zagranicy Wydziały Komunikacji, wymagają przetłumaczonych oraz poświadczonych przez tłumacza przysięgłego języka czeskiego dokumentów samochodowych takich jak: dowód rejestracyjny cz.1 ( CAST 1.) oraz cz.2 ( CAST 2.) oraz umowa kupna, fakturę czy też rachunek.


Twoje Tłumaczenie – Biuro Tłumaczeń Warszawa posiada w swojej kadrze kilkuset profesjonalnych tłumaczy przysięgłych m.in. z języka czeskiego specjalizujących się w różnych dziedzinach i różnych specjalizacjach; do każdego zlecenia dopieramy odpowiedniego tłumacza, zależnego od branży w jakiej się specjalizuje. Zlecając wykonanie tłumaczenia w parze językowej polski-czeski naszemu tłumaczowi przysięgłemu w Warszawie mogą być Państwo spokojni, że tłumaczenie zostanie wykonane profesjonalnie i za rozsądną cenę.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, poprzez adres e-mail lub bezpośrednio do naszego biura tłumaczeń na ul. Świętokrzyskiej 14 lokal 301 w godzinach od 9.00 do 17.00.


Słowa kluczowe artykuły: biuro tłumaczeń Warszawa, tłumaczenia Warszawa, tłumacz Warszawa, tłumacz czeskiego Warszawa, tłumaczenia przysięgłe czeski Warszawa, tłumacz przysięgły czeskiego Warszawa, tłumaczenia dokumentów Warszawa, biuro tłumaczeń.

Zaufali nam

;