Skontaktuj się z nami
794 544 443 (24h)

Tłumaczenia czeski

Język czeski

Język czeski ( čeština, czech, ) jest językiem ojczystym dla około 11,5 miliona ludzi. Jest on na 73 miejscu najczęściej używanych języków świata. Język czeski należy do grupy zachodniej powstał z języka prasłowiańskiego. W mowie rozwijał się od X wieku. Natomiast dopiero pod koniec XVIII w. budzi się na nowo czeska świadomość narodowa i potrzeba wskrzeszenia języka czeskiego. Ze względu na zasięg języka czeskiego, bliskość sąsiedzką, oraz coraz większe znaczenie i rozwój gospodarczy tłumaczenia z/na język czeski stają się coraz bardziej popularne w naszym biurze. Wyjazd do pracy, zmiana miejsca zamieszkania a może zakup nowego auta w tych przypadkach potrzebne będą tłumaczenia między innymi: CV, listów motywacyjnych ,dokumentów osobistych, aktów urodzenia, dyplomów ukończenia szkól , dowodów rejestracyjnych, dowodów zakupu oraz wielu innych dokumentów.

Tłumaczenia przysięgłe czeski

Tłumaczenia z języka polskiego na język czeski lub z języka czeskiego na język polski są dość powszechnymi tłumaczeniami ze względu na bliskość naszych południowych sąsiadów. Co raz wiele osób z nas podróżuje do Czech na wakacje, gdzie potrzebujemy różnego rodzaju tłumaczeń zaświadczeń. Także wyjeżdżając do pracy musimy przetłumaczyć swoje CV, list motywacyjny na język czeski, dyplomy ukończenia studiów,  suplementy do dyplomów, akty urodzenia oraz wszelkie inne dokumentów. W naszym biurze tłumaczeń wykonujemy tłumaczenia przysięgłe i zwykłe z języka czeskiego i na język czeski w konkurencyjnych cenach i krótkich terminach.

Tłumacz przysięgły języka czeskiego

Nasze biuro tłumaczeń współpracuje z wieloma tłumaczami przysięgłymi języka czeskiego. Zawód tłumacza przysięgłego języka czeskiego nie należy do łatwych zawodów. Aby osiągnąć tytuł tłumacza przysięgłego języka czeskiego należy ukończyć tytuł magistra filologii oraz zdać bardzo skomplikowany egzamin na tłumacza przysięgłego. Tłumacze przysięgli na co dzień spotykają się z trudnymi sytuacjami, dokumenty do tłumaczenia są często nieczytelne czy pisane odręcznie. Tłumacze przysięgli języka czeskiego muszą posiadać wiedzę na temat specjalistycznego słownictwa z wielu dziedzin m.in. medycyny, informatyki, inżynierii, technologii. Nie każdy tłumacz polsko-czeski specjalizuje się w każdej dziedzinie tłumaczenia. Z naszym biurem tłumaczeń współpracują tłumacze przysięgli języka czeskiego z dużym doświadczeniem w wykonywaniu tłumaczeń różnego rodzaju tekstów, są to tłumacze dla których tłumaczenia są zarówno pracą jak i ich pasją.

Rodzaje tłumaczeń zwykłych (nieuwierzytelnionych) z i na język czeski

Jako tłumaczenia zwykłe w języku czeskim rozumiemy dokumenty nieurzędowe a także takie, które nie posiadają żadnych podpisów ani pieczątek. Strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego w parze językowej polsko-czeskiej wynosi 1800 znaków wraz ze spacjami.

Jakie mogą być tłumaczenia zwykłe w języku czeskim:

  • cv, listy motywacyjne, życiorysy
  • artykuły medyczne, techniczne, specjalistyczne, chemiczne, informatyczne
  • ulotki reklamowe, katalogi reklamowe, wizytówki
  • książki, biuletyny
  • streszczenia prac licencjackich, magisterskich, doktoranckich
  • strony internetowe
  • umowy, kontrakty, akty – ich szablony bez podpisów i pieczęci
  • listy osobiste, korespondencje

Cennik tłumaczeń z języka polskiego i na język czeski

Prosimy o zapoznanie się z naszym cennikiem tłumaczeń

Dla osób zlecających większe ilości stron oraz dla stałych klientów indywidualnych oraz firm oferujemy wysokie rabaty.


Wycena tłumaczenia z języka polskiego na język czeski i odwrotnie

Aby otrzymać od nas bezpłatną wycenę dokumentów do tłumaczenia przysięgłego lub zwykłego zapraszamy do skorzystania z formularzu wyceny: Formularz Wyceny lub prosimy o przesłanie dokumentów bezpośrednio na nasz adres e-mail: biuro@twojetlumaczenie. W ciągu 30 minut oddzwonimy do Państwa z wyceną.


Tłumacz czeskiego online

Szybkie tłumaczenia z i na język czeski bez wychodzenia z domu 24 h – nie musicie wychodzić z domu, aby wykonać tłumaczenie swoich dokumentów. Wystarczy przesłać dokument do tłumaczenia drogą elektroniczną na nasz adres e-mail lub korzystając z formularza wyceny. Przetłumaczone dokumenty zostaną dostarczone do Państwa pocztą lub kurierem.


Jak zlecić tłumaczenie dokumentów na i z języka czeskiego?

Dokumenty do tłumaczenia na/z j. czeskiego mogą Państwo zlecić online bez wychodzenia z domu lub bezpośrednio w naszych biurach tłumaczeń w Szczecinie, Stargardzie, Warszawie.

Informujemy, że w związku z rozwojem naszej firmy otwieramy kolejne placówki naszych biur tłumaczeń w: Gorzowie, Świnoujściu, Gdańsku, Poznaniu, Łodzi, Dębnie, Myśliborzu, Pyrzycach, Chojnie, Gryfinie, Krakowie, Wrocławiu, Legionowie, Pruszkowie.


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług tłumaczeń dla firm i osób indywidualnych w całej Polsce!

Korzystając z usług naszego biura tłumaczeń mogą być Państwo pewni, że Wasze dokumenty zostaną przetłumaczone w trybie ekspresowym i niskiej cenie!


Tłumaczenia czeski Warszawa


Słowa kluczowe: biuro tłumaczeń, tłumaczenia czeski, tłumacz czeskiego, tłumaczenia dokumentów z czeskiego, tłumaczenia online, tłumaczenia z języka czeskiego, tłumacz przysięgły czeskiego, tłumaczenia czeskich dokumentów samochodowych, tłumaczenia przysięgłe czeski, tłumaczenia dokumentów, cennik tłumaczeń z czeskiego, wycena tłumaczenia, tłumaczenia cv, artykułów medycznych, instrukcji technicznych, tłumaczenia stron internetowych, tłumaczenia dokumentów

Zaufali nam

;