Skontaktuj się z nami
794 544 443 (24h)

Tłumaczenia niemiecki Warszawa

Tłumaczenia z języka niemieckiego i na język niemiecki dzielimy na:

 • tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione)
 • tłumaczenia nieprzysięgłe (nieuwierzytelnione, potocznie zwane zwykłymi)

Tłumaczenia przysięgłe z/na język niemiecki – są to tłumaczenia wszelkich dokumentów, które zawierają pieczęcie, podpisy; są to zazwyczaj oficjalne dokumenty takie jak: dowody rejestracyjne samochodów, wszelkiego rodzaju dyplomy, akty urodzenia, zgony, akty notarialne, karty szczepień, prawo jazdy, dowody osobiste, akty dziedziczenia oraz wszelkiego rodzaju dokumenty urzędowe. 1 strona obliczeniowa tłumaczenia przysięgłego wynosi  1125 znaków ze spacjami, jest to przelicznik wyznaczony przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Tłumaczenia przysięgłe w języku niemieckim mogą Państwo wykonać w naszym biurze w Warszawie przy ulicy Świętokrzyskiej 14/301 – 24 h na dobę i w ekspresowym tempie.

Zlecenie tłumaczenia niemieckiego online – dokumenty do tłumaczenia przysięgłego mogą Państwo zlecić bezpośrednio do naszego biura tłumaczeń w Warszawie bez wychodzenia z domu, wystarczy przesłać skan dokumentu lub jego wyraźne zdjęcie na nasz adres e-mail.

Cena tłumaczenia przysięgłego z języka niemieckiego i na język niemiecki Warszawa – ceny tłumaczeń zależne są od wielu czynników: czy jest to tłumaczenie zwykłe czy specjalistyczne, czy musi być wykonane w trybie ekspresowym – na ogół tłumaczenia ekspresowe są droższe od 50% do 200% stałej ceny od tłumaczeń w trybie zwykłym. Specjalizacja tłumaczenia – bardzo często możemy spotkać się z tłumaczeniami specjalistycznymi np. tłumaczeniami medycznymi, farmaceutycznymi, biznesowymi itp. – takie tłumaczenia są o kilkadziesiąt procent droższe od standardowych.

Co tłumaczymy w języku niemieckim:

 • cv, listy motywacyjne, życiorysy
 • książki, artykuły naukowe
 • reklamy, ulotki, katalogi
 • strony internetowe
 • akty urodzenia, akty zgonu, akty małżeństwa
 • suplementy do dyplomów, dyplomy ukończenia studiów
 • karty szczepień, badań, historie chorób
 • dokumenty do rejestracji samochodów, motocykli
 • oraz wszelkie inne możliwe dokumenty

Twoje Tłumaczenie – Biuro Tłumaczeń Warszawa posiada w swojej kadrze kilkuset profesjonalnych tłumaczy przysięgłych specjalizujących się w różnych dziedzinach i różnych specjalizacjach; do każdego zlecenia dopieramy odpowiedniego tłumacza, zależnego od branży w jakiej się specjalizuje. Zlecając wykonanie tłumaczenia w parze językowej polski-niemiecki naszemu tłumaczowi przysięgłemu w Warszawie mogą być Państwo spokojni, że tłumaczenie zostanie wykonane profesjonalnie i za rozsądną cenę.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, poprzez adres e-mail lub bezpośrednio do naszego biura tłumaczeń na ul. Świętokrzyskiej 14 lokal 301 w godzinach od 9.00 do 17.00.


Słowa kluczowe: tłumacz przysięgły niemieckiego Warszawa, tłumacz Warszawa, tłumacz przysięgły Warszawa, tłumaczenia niemiecki Warszawa, tłumaczenia dokumentów Warszawa. tłumaczenia 24 Warszawa, tłumaczenia ekspresowe, tłumaczenia specjalistyczne, tłumaczenia medyczne, biuro tłumaczeń Warszawa, tłumaczenia niemieckich dokumentów samochodowych Warszawa, Pruszków, Legionowo, Praga.

Zaufali nam

;