Skontaktuj się z nami
794 544 443 (24h)

Tłumaczenia niemiecki

Język niemiecki (deutsche SpracheDeutsch /dɔʏ̯t͡ʃ/) – jest językiem z grupy zachodniej rodziny języków germańskich. W lingwistyce traktuje się go jako grupę kilku języków zachodniogermańskich, które bywają określane jako języki niemieckie, standardowy język niemiecki oparty jest na Biblii Marcina Lutra. Język niemiecki odegrał dużą rolę w kształtowaniu się innych języków.

Tłumaczenia przysięgłe niemiecki

Drugim najczęściej tłumaczonym językiem w naszym biurze tłumaczeń jest język niemiecki. Tłumaczenia z języka polskiego na język niemiecki lub z języka niemieckiego na język polski są dość powszechnymi tłumaczeniami ze względu na bliskość naszych niemieckojęzycznych sąsiadów. Wyjeżdżając do pracy zagranicę musimy przetłumaczyć swoje CV, list motywacyjny na język niemiecki; dyplomy ukończenia studiów, akty urodzenia oraz wiele innych dokumentów. W naszym biurze tłumaczeń w nie musisz długo czekać na wykonanie tłumaczenia przysięgłego, proste dokumenty wykonujemy od “ręki”.

Tłumacz przysięgły niemieckiego

Zawód tłumacza przysięgłego języka niemieckiego wcale nie należy do łatwych. Tłumacze przysięgli często spotykają się z trudnymi, nieczytelnymi czy odręcznie pisanymi dokumentami do przetłumaczenia na i z języka niemieckiego. Tłumacze przysięgli języka niemieckiego muszą posiadać wiedzę na temat specjalistycznego słownictwa z różnych dziedzin np. medycyny, technologii, informatyki, inżynierii. Jeden tłumacz niem.-pol. specjalizuje się bardziej w branży farmaceutycznej a inny natomiast w branży mechaniki. Z naszym biurem tłumaczeń współpracują tłumacze przysięgli języka niemieckiego z dużym doświadczeniem w wykonywaniu tłumaczeń różnego rodzaju tekstów, są to tłumacze dla których tłumaczenia nie są jedynie pracą, ale także ich pasją.

Rodzaje tłumaczeń zwykłych (nieuwierzytelnionych) z i na język niemiecki

Jako tłumaczenia zwykłe w języku niemieckim traktujemy wszelkie dokumenty nieurzędowe a także takie, które nie posiadają żadnych podpisów ani pieczęci. Strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego w parze językowej niemiecko-polskiej wynosi 1800 znaków wraz ze spacjami.

Jakie dokumenty podlegają tłumaczeniu zwykłemu:

  • cv, listy motywacyjne, życiorysy
  • artykuły medyczne, techniczne, specjalistyczne, chemiczne
  • ulotki reklamowe, katalogi reklamowe
  • książki
  • streszczenia prac licencjackich, magisterskich, doktoranckich
  • strony internetowe
  • umowy, kontrakty, akty – ich szablony bez podpisów i pieczęci
  • listy osobiste, korespondencje

Cennik tłumaczeń z języka niemieckiego i na język niemiecki

Prosimy o zapoznanie się z naszym cennikiem tłumaczeń

Dla osób zlecających większe ilości stron oraz dla stałych klientów indywidualnych oraz firm oferujemy wysokie rabaty.


Wycena tłumaczenia z języka polskiego na język niemiecki i odwrotnie

Aby otrzymać od nas bezpłatną wycenę dokumentów do tłumaczenia przysięgłego lub zwykłego zapraszamy do skorzystania z formularzu wyceny: Formularz Wyceny lub prosimy o przesłanie dokumentów bezpośrednio na nasz adres e-mail: biuro@twojetlumaczenie. W ciągu 30 minut oddzwonimy do Państwa z wyceną.


Tłumacz niemieckiego online

Ekspresowe tłumaczenia z i na język niemiecki bez wychodzenia z domu 24 h – nie musicie wychodzić z domu, aby wykonać tłumaczenie swoich dokumentów. Wystarczy przesłać dokument do tłumaczenia drogą elektroniczną na nasz adres e-mail lub korzystając z formularza wyceny. Przetłumaczone dokumenty zostaną dostarczone do Państwa pocztą lub kurierem.


Jak zlecić tłumaczenie dokumentów?

Dokumenty do tłumaczenia na/z j. niemieckiego mogą Państwo zlecić online bez wychodzenia z domu lub bezpośrednio w naszych biurach tłumaczeń w Szczecinie, Stargardzie, Warszawie.

Informujemy, że w związku z rozwojem naszej firmy otwieramy kolejne placówki naszych biur tłumaczeń w: Gorzowie, Świnoujściu, Gdańsku, Poznaniu, Łodzi, Dębnie, Myśliborzu, Pyrzycach, Chojnie, Gryfinie, Krakowie, Wrocławiu, Legionowie, Pruszkowie.


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług tłumaczeń dla firm i osób indywidualnych w całej Polsce!

Korzystając z usług naszego biura tłumaczeń mogą być Państwo pewni, że Wasze dokumenty zostaną przetłumaczone w trybie ekspresowym i niskiej cenie!


Tłumaczenia niemiecki Warszawa


Słowa kluczowe: biuro tłumaczeń, tłumaczenia niemiecki, tłumacz niemieckiego, tłumaczenia dokumentów z niemieckiego, tłumaczenia online, tłumaczenia z języka niemieckiego, tłumacz przysięgły niemieckiego, tłumaczenia niemieckich dokumentów samochodowych, tłumaczenia przysięgłe niemiecki, tłumaczenia dokumentów, cennik tłumaczeń z niemieckiego, wycena tłumaczenia, tłumaczenia cv, artykułów medycznych, instrukcji technicznych.

Zaufali nam

;