Skontaktuj się z nami
794 544 443 (24h)

O nas

Twoje Tłumaczenie jest nowoczesnym biurem tłumaczeń we wszystkich językach świata. Biuro Tłumaczeń Twoje Tłumaczenie od lat zajmuje się prowadzeniem kursów językowych i wykonywaniem tłumaczeń. Twoje Tłumaczenie zajmuje się wykonywaniem tłumaczeń pisemnych oraz ustnych ze wszystkich języków świata.

Jesteśmy stabilną firmą posiadającym doświadczenie na rynku oraz ceniącą sobie reputacje przez klientów indywidualnych oraz korporacyjnych. Nasze biuro skupia grono kompetentnych, rzetelnych i błyskotliwych tłumaczy.

Obsługujemy wszystkie główne gałęzie przemysłu. Specjalizujemy się w tłumaczeniach dla sądów, w tłumaczeniach prawniczych, tłumaczeniach dla instytucji rządowych, firm z branży technicznej, finansowej, medycznej, telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej.

Nasze tłumaczenia są dostępne w każdej chwili, każdego dnia i w każdym miejscu.
A nasze godziny pracy wykraczają daleko poza 10-18.

Jakość obsługi

Gdy w środku nocy przychodzi pilne zlecenie z Nowego Jorku, Pekinu czy Warszawy to zawsze jesteśmy gotowi do natychmiastowego zajęcia się tłumaczeniem. Nasi Klienci zawsze mogą na nas polegać i mają zapewnioną najwyższą jakość obsługi i tłumaczeń.

Dokładamy wszelkich starań aby nasze tłumaczenia zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne swoją jakością przewyższały tłumaczenia, które dostaną Państwo w innym biurze tłumaczeń.

Nasza pasja w połączeniu z ciężką pracą wysoko wykwalifikowanego zespołu tłumaczy stworzyła miejsce gdzie Klient obsługiwany jest na najwyższym poziomie.

Niezawodność i terminowość

Tłumaczenia, a w szczególności tłumaczenia specjalistyczne i tłumaczenia przysięgłe to praca, która wymaga zaangażowania ponad standardowe godziny pracy – w świecie, w którym dane informacje są przesyłane przez cały czas. Niezawodność, terminowość i dobra komunikacja mają ogromny wpływ na efektywność w systemach korporacyjnych.

Tłumaczenia dokumentów, tłumaczenia prawnicze, tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia medyczne, tłumaczenia patentów, tłumaczenia techniczne, tłumaczenia biznesowe, tłumaczenia wielojęzyczne – dla Firm w kraju i za granicą – na miejscu i na telefon – są natychmiastowo przyjmowane do realizacji.
Zapraszamy do współpracy z nami.


Przyjmujemy zlecenia z całej Polski i świata, przyjmujemy zlecenia online, pocztą lub bezpośrednio w naszych biurach:

Biuro Tłumaczeń Warszawa – ul. Świętokrzyska 14 (wejście A) lokal 301 (III piętro), vis a vis Narodowego Banku Polskiego, 70 metrów od stacji metra Nowy Świat – Uniwersytet

tel. 794544443

Biuro Tłumaczeń Szczecin – Centrum Handlowe Fala, lokal 102, przy głównym wejściu, obok kwiaciarni; ul. Aleja Wyzwolenia 44a lokal 102, 71-500 Szczecin

tel. 913509353, kom. 794544443


 

Bezpłatna wycena tłumaczenia

Zamów wycenę tłumaczenia w dowolnym języku świata.

Zamów wycenę

Bezpłatną wycenę wysyłamy w ciągu 30 minut.

Zaufali nam

;